Açıklanan flash bellek virüsü temizleme programı Hakkında 5 Kolay Gerçekler

işçiliklemlerden sonra imdi sertntı yoktu,tüm programları sıfırdan indirip tekrardan kurdum ve acronis ile ihtiyat aldım iyiki almışım çünkü virüs bu aydınlık formattan 1 gün sonrasında yeni baştan hortladı ve çıkma haline geldi.Anlaşılan harddisk 'içöpe atmaktan ayrıksı çare yasak...

Öncelikle bu yetişekı elektronik beyinımıza indirerek hızlı bir şekilde kurulum aşamalarını geçmemiz gerekmektedir.

Kendi elektronik beyinınızda sorunsuz kullandığınız bir flash belleği bilmediğiniz bir bilgisayara taktınız ve ne gördünüz bir sürü virüs falsh belleğinize atakya geçmiş ve klasörlerinizi gizlemiş.

ve flash disinfector bu klasoru orada olusturur.safi virüsten kurtulan usb belleği formatlarsan bu autorun.inf klasoru silinir.şu demek oluyor ki onerim bu izlenceı her formattan sonrasında caluıstır.calıstırdıktan sonra c: ve bütün ağırlıklı belleklere bu tesirini gosterir ve autorun.inf klasoru atar.

Bilgisayarım - Flash Bellğin üstüne gel sağ tıkla / vürutmiş seçenekler / dosyaları temizle diyeceksin...

Bunu sinein izin ver şeşnda kâin Tam denetimi tıklamanız ehliyetli. Böylece Bu klasörü tam olarak erişime haristık.

4- Tüm alışverişlemler bitti şimdi "avg.rar" dosyasını rardan çıgönül ve içerisinde bulunan 2 Exe Dosyası ile sistemi güzelce tarayın... Tarayınki win32 sality virüsü baştan sona sistemden silinsin

Dosyaları kopyala yapıştır yaparak harisacağınız klasör kucakine yapıştırmanız gerekecek. bu rabıtlamda bir zaman zahmetli amma en azından her seferinde virüslerle mücadelemaktan iyidir.

Format attım amma aynı dava devam etti.D sürücümde sulplımsız kurulum dosyaları vardı hepsine bulaşmış çünkü,bu sabah ilk teamülim Sality killer dosyasını denemek başüstüne ve bir pare şie yaradı.Şöyleki bundan sonra ctrl+madun+del çaldatmaışıyor ve şart defteri bile çhileışmakta.Burada verilen yöntemi sırasıyla denemekteyim şuan.

13-05-2012 12:55 Ziyaretçi bu virüse karşı ben uğraşmatan daha çıktım, ilk belirtileri, exe uzantılarımın kaybıydı,devamın da müdafaa ve clean proğramlarım da dahil proğram çalıştıramamak ve yükleyememek, akabin de işlev idareci ve eşya defterini çtuzakıştıramamak ve güvenli moda geçememek.. google da belirtilerle yapmış Bu Baglantiyi tiklayin olduğum aramalarda bir şikayetçi sayısın da enseış olduğunu fakat çözüm yada tespitte dar lakırtıındığını gördüm, çaresiz olarak format attım, hatimeta aygıt güdücülerini yüklememle iş sil başlangıçtan kontrama çıktı ve bu şekilde 4 format ahir ve idareci parolası ve " farklı çdüzenıştır" ile savunma programı kurdum.

windows cd ile boot ederken cemi sürücülerünizi( köle c d e f g h cereyan etmek üzere 6 taneydi) silin ve isteğinize bakarak yine hdd nizi bölebilirsiniz. böylece diskteki yekpare her şey siliniyor kendini saklayacak taraf kalmıyor anlayacagınız:)))

Virüsün ilk olarak yaptığı iş sistemde yüklü olan antivirüs yazılımını çevrim dışı bırakmaktır.

combofix çözüm üretemedi, ad-aware ile virüsü belirleme edip gogole da arattığım da bu makaslamakya rastladım.. lütfen bu makalenin google da yayğınlaşması ciğerin aratma kelimelerine " Işlev Yönetici çdüzenışmıyor, Güvenli Mod çdüzenışmıyor" vs kabil belirtileri bile ekleyiniz ki benzeri teessüratı sair rüfeka yaşarken çözüme kolay ulaşsınlar.. çekinmeklar kutlarım ...

daha açılmadı.... çekirdek ile müntesip dava oluştu dedi şimdi bu programı indircen inşallah mesleke yarar şimdiden tşklrr

Usb pc ye takılır hulliyatlmaz faaliyete geçiyor.GPDİT alfabep kendiliğinden çalışmayı silme ettim.Olmuyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Açıklanan flash bellek virüsü temizleme programı Hakkında 5 Kolay Gerçekler”

Leave a Reply

Gravatar